Twój dom jest tam gdzie sierść lepi się do wszystkiego tylko nie do psa

Cześć 🙂
Obiecałam w poprzednim poście, że przedstawię Wam mój zestaw do odkłaczania psa i mieszkania.
Linienie u psa dla niektórych to katorga a dla innych „takie jesy życie”. Na rynku zoologicznym/groomerskim jest mnóstwo gadżetów, szczotek, grzebieni, ściągaczek, zgrzebeł. Przygotowując wyprawkę dla Rumby sporo poczytałam, wybadałam rynek cenowy i znalazłam! Odkłaczacz idealny!

Przedstawiam Państwu EzzyGroom 🙂

Znalezione obrazy dla zapytania ezzygroom
Ezzygroom wykonany jest z drewna, jest lekki i dobrze leży w dłoni. Bez problemu mieści się w kieszeni kurtki dzięki czemu mogę go brać na spacery odkłaczające.
Producent przewidział kilka modeli do różnych typów sierści (w tym psiej, kociej, końskiej i gryzoniowej).
Kupiłam go z ciekawości i z polecenia przez koleżankę.
Rumba za bardzo nie lubi szczotkowania przez co zastanawiałam się co będzie z EzzyGroom.
Okazało się, że nowy patent był strzałem w 10! Suka polubiłam się z nim gdyż ma krótsze ząbki i nie dociera tak głęboko do skóry jak inne furminatory. Dla mnie też jest na tyle poręczny, że się ręka szybko nie męczy, mogę pod dowolnym wygodnym kątem wyczesywać sierść oraz nie zapycha się.
Gorąco polecam 🙂

Na facebooku EzzyGroom można porozmawiać z producentem, który pomoże dobrać odpowiedni produkt do sierści Twojego zwierzaka.

Pies odkłaczony ale jeszcze zostało mieszkanie.
Po długim szukaniu odpowiednich akcesoriów wpadłam na genialny pomysł będąc u fryzjera. W salonach fryzjerskich do zamiatania podłogi używana jest szczotka z gumowym włosiem, które nie podrzuca włosów i super je zbiera. Też sobie taką kupiłam i jest mega! Kafelki, dywan, wycieraczki, kanapy.. bardzo uniwersalny produkt! Łatwa w czyszczeniu (wystarczy umyć wodą np z mydłem), nie zapycha się sierścią, cenowo też ok 😉 Kupiłam ją w Selgrosie za około 20zł.
Do dywanów mam też turboszczotkę do odkurzacza, która też daje czadu 🙂
Tymi oto gadżetami jestem w stanie opanować sierść Rumby w domu jednak mój dom jest tam gdzie sierść mojego psa lepi się do wszystkiego tylko nie do psa 💜💜

Jedna odpowiedź do “Twój dom jest tam gdzie sierść lepi się do wszystkiego tylko nie do psa”

Dodaj komentarz