Pies morderca!

UWAGA! Wpis pełen krwi, przemocy, surowego mięsa, uciekających ludzi i zagryzionych małych dzieci!

Rumba z TTB (terier typu bull) nie ma nic ale za to lubi obcować z mordercami.

Poznaliśmy nowego sąsiada z osiedla. Jest to młody amstaf, który jakimś cudem nie miał ochoty odgryźć jej połowy tyłka ani rzucić się na mnie. Ganiał się z Rumbą dobre 2 godziny podczas spaceru na łonie natury do tego stopnia, że potem oba psy odsypiały kolejne pół dnia… Kurde!! Kto to wymyślił, że tego typu psy to mordercy?! Przecież nawet jeśli walczyły w klatkach to człowiek ich tego nauczył! Szczeniak nie rodzi się z wrodzoną agresją i rządzą krwi! To człowiek jest winien temu zabobonowi!

Haha no i jeszcze każdy powinien wiedzieć, że jak pies ma czarne podniebienie i je surowe mięso to jego właściciel zaraz pożegna się z życiem 😀

Miałam do czynienia z kilkoma TTB, łącznie z tymi, które zostały wyrwane z nieodpowiednich warunków lub nieodpowiedzialnych opiekunów.. jeszcze mam wszystkie palce, nogi i głowę. Jak widzę na osiedlu amstafa, bulteriera lub innego podobnego psiaka to mam ochotę go zamiziać.

Ludzie lubią szufladkować, to takie polskie! Yorki, maltańczyki i shih tzu to psy, po których nie trzeba sprzątać, nie trzeba ich szkolić bo one są takie małe i kochane i nie zrobią krzywdy… to niech mi ktoś wytłumaczy skąd mam bliznę na nodze po zębach własnie takiego przymilaśnego yorka?

Amstafy to mordercy i jak ludzie widzą młodą mamę z wózkiem i obok idącego ułożonego amstafa to pukają się w głowę i już chcą dzwonić do MOPSu.

 

Przeczytałam kiedyś zdanie, które utkwiło mi w głowie i powtarzam wszystkim psiarzom:

Na zawsze jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś…

 

Trzymajcie się psiarze 🙂

 

Jedna odpowiedź do “Pies morderca!”

Dodaj komentarz